Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

FILMANA - streamovacia služba s kresťanskými filmami

SÚBOR
Dátum: 13.01.2024
Autor: Farnosť Čermany
Počet videní: 866
3 min. čítania
FILMANA - streamovacia služba s kresťanskými filmami

Od 1. decembra môžu diváci na Slovensku a v Česku využívať novú streamovaciu službu, ktorá prináša kresťanské filmy priamo k nim domov. Filmana, ako znie názov tejto novej platformy, sa zameriava na poskytovanie hodnotných, inšpiratívnych a duchovných filmov, ktoré majú nasýtiť dušu divákov.

Rozmanitý výber filmov a seriálov
Filmy dostupné na www.filmana.sk sú dôsledne vybrané a ponúkajú online pohodlný prístup k obsahu s kresťanskými hodnotami. K dispozícii budú ako filmy z nášho československého regiónu, tak aj zahraničná filmová produkcia s českými titulkami.

Katalóg sa bude každý mesiac rozširovať o nové tituly, a tím Filmany dúfa, že sa za krátky čas podarí produkovať aj vlastný originálny duchovný obsah.

Rôznorodé žánre a témy
Filmana ponúka rozmanitý výber filmov od dokumentárnych cyklov so zameraním na duchovné témy, cez známe veľkofilmy, až po životopisné filmy o svätých.

Sviatočné večery s rodinou si tiež môžete spríjemniť niekoľkými tematickými filmami. Okrem českej vianočnej klasiky dvoch dielov Anjela Pána sa môžete tešiť na filmy, ktoré rozprávajú o autoroch známych vianočných kolied.

Snímok Tichá noc nás prenesie do rakúskeho mestečka Oberndorf, kde v 19. storočí kňaz Joseph Mohr prvýkrát na papier napíše verše jednej z najkrajších kolied.
Film I Heard the Bells je príbehom amerického básnika Henryho Longfellowa, ktorý aj napriek jeho životnej strasti zostal verný Bohu, a práve ako oslavu jednej z jeho životných kríz napísal známu americkú koledu.


Cena a možnosti predplatného

Predplatné Filmany je dostupné za 5,99€ mesačne, s možnosťou výhodného ročného
predplatného za 59,9€.

Vďaka spolupráci ale môžete získať zľavu 10€ a tak za ročné predplatné zaplatíte iba 49,9€. Pokiaľ by ste mali o poukaz na Filmanu záujem, kontaktujte nás na našich sociálnych sieťach


Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Tlačová správa Filmana SK - štartujeme Veľkosť: 292.1 kB Formát: pdf Dátum: 29.11.2023